KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15888310

nr 1588 8310

Skulptur

Stengods, Borsum. Signerad, daterad BM -69. Diameter: 26 cm, höjd: 27 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 december 2023
kl 20:49:41

Stengods